Гідравлічний знімач: поняття, види, переваги, рекомендації з вибору, особливості, принцип роботи.

Знімач - гідравлічний інструмент, який виконує завдання з демонтажу з'єднань, зубчастих коліс, втулок, запасних частин і різних елементів конструкцій, верстатів, промислових машин. 

Здебільшого, деталей, які необхідно зняти, витрачаючи невелику кількість часу за мінімального фізичного зусилля з боку оператора.

Знімачі поділяють на механічні та гідравлічні. Механічні знімачі виконують демонтаж необхідної деталі за допомогою шпильки з різьбленням. Зі свого боку гідравлічний знімач виконує операцію зі знімання за допомогою гідравліки (вбудованого гідравлічного насоса або виносного гідравлічного насоса). За характеристиками приводу гідравлічні знімачі бувають двох видів: знімачі з вбудованим приводом (насосом) і знімачі з виносним насосом (насос знаходиться окремо від конструкції циліндра). Поділяючи за кількістю захоплень, гідравлічні знімачі можна групувати на трьохзахватні - які виконують роботи тільки трьома захопленнями, а також універсальні - працюють двома і трьома захопленнями. 

Звісно, у кожного товару, навіть гідравлічного інструменту, є свої сильні показники - переваги. Головна перевага в знімачі - наявність гідравлічного насоса. І не важливо, чи буде він вбудованим, чи виносним. Основний аспект - його наявність. Адже за допомогою гідравлічного зусилля зростає швидкість виконуваних робіт. Також до плюсів гідравлічних знімачів можемо додати їхню здатність до простого розбирання і складання для подальшого зручного транспортування. Такий вид гідравлічного обладнання при правильній експлуатації може служити понад 15 років! А це не маловажний фактор для підприємця. 

Звичайно ж варто приділити велику увагу основним показникам при виборі гідравлічного знімача. Для цього Вам необхідно розглянути такі питання:

Діаметр деталі, що знімається. Бажано щоб це був показник від і до в міліметрах.

Кількість захоплень, що беруть участь у роботі. Оскільки не всі гідравлічні знімачі мають можливість проводити роботи двома захватами.

Доступність деталі, що знімається. Не всі деталі, які планується демонтувати, знаходяться в доступних місцях. Тому необхідно переконатися, що гідравлічний знімач зможе надійно провести захоплення лапами. 

Зусилля для знімання деталі. Ця характеристика передбачає показник тонна сил знімача.

Тип гідроприводу. Передбачаються вбудований або виносний (окремий) насос.

Мало хто з фахівців знає, що гідравлічний знімач має можливість підключати захватні лапи в двох варіантах. Для
внутрішнього і зовнішнього захоплення конструкції, що знімається. Це незнання такої здатності скорочує можливості проведення робіт таким гідравлічним інструментом.

Принцип роботи знімача гідравлічного. Шток знімача фіксується у вал, а сталеві захвати (два або три) здійснюють захоплення деталі, що знімається, зі зворотного боку. Далі за допомогою гідравлічного насоса відбувається висування штока циліндра знімача. Надійно закріплені лапи на деталі починають рух, тим самим здійснюючи знімання деталі з конструкції вала. Варто відзначити запобіжні заходи при роботі з таким інструментом.

Категорично забороняється:

Проводити роботи зі знімання деталей, які перебувають у запресовуванні в конусних з'єднаннях.

Перевагами гідравлічних знімачів від Нашої компанії є:

- легке проведення демонтажу деталей

- широкий вибір

- гарантія

- надійна конструкція

- антикорозійне покриття лап

- швидка доставка

З усіх питань просимо звертатися до наших менеджерів.